METAFİZİK BİOENERJİ UZMANI

Bioenerji Nasıl Keşfedilir

Bir kişide bioenerji var mı, yok mu? bu ancak uzman bir kişi tarafından keşfedilir. Bioenerjiniz keşfedildikten sonra saha çalışmalarındaki hastalar üzerinde yapmış olduğunuz denemeler sonucunda aldığınız sonuçlar sizin ne düzeyde bioenerjinizin olduğuna işarettir. Bu şekilde anlamanız mümkündür.

Ayrıca kişilerin eğer atalarındada böyle özellikler var ise yani genetikten gelen bir yapıları var ise böyle bir enerjinin de o kişide olma olasılığı elbetteki yüksektir. Bioenerjisi yüksek olan yada bioenerjisi açık olan kişiler bir de bu işin eğitimini alırlarsa daha faydalı hale gelebilirler ve kendilerini geliştirebilirler.

Gallery

Bio Enerji

Kainatbioenerji.com sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2018 Tüm hakları saklıdır.

Bio Enerji , olarak sunduğumuz şifalar ve hizmetler nelerdir? Bioenerji, Ruhsal Danışman, Metafizikçi, Şifacı Cenap Hoca kimdir, neler yapar? Sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.