METAFİZİK BİOENERJİ UZMANI

Bioenerji

Bioenerji konusunu Bioenerji Nedir konumuzda da anlattık. Bioenerji Allah'ın canlılar için bahşettiği bir enerjidir. Doğal yaşam enerjisi yani hayat enerjisidir. Bu enerji herkeste olmasına rağmen herkeste aynı düzeyde değildir. Bioenerji yani yaşamsal enerji yaşamımızı sürdürmemizi sağlayan bir enerjidir. Fakat zamanla bu enerjimizde kendi yaşam tarzımızdan, kişiliğimizden, çevreden, zararlı negatif etkilerden, metafiziksel saldırılardan yani büyü den kaynaklı olarak bozulmalar meydana gelir.

Bu durumda kişilerin auralarında zayıflama ve yırtılmalar meydana geldiği için kişilerin yaşam enerjisinde ve çakra sisteminde sorunlar ortaya çıkar. Kapanan çakralar yani bize yaşam enerjisi depolamamızı sağlayan bu denge bozulduğunda ise hastalıklar oluşur. Hastalıklara yakalanma riski çok fazla artar. Çünkü vücüdun enerji dengesi bozulmuş ve bağışıklık sistemi zarar görmüştür. Bu yüzden metafizik bioenerji seansları yaparak bu tür kişilerin sorunlarının çözülmesine vesile oluyorum.

Gallery

Bio Enerji

Kainatbioenerji.com sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2018 Tüm hakları saklıdır.

Bio Enerji , olarak sunduğumuz şifalar ve hizmetler nelerdir? Bioenerji, Ruhsal Danışman, Metafizikçi, Şifacı Cenap Hoca kimdir, neler yapar? Sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.