METAFİZİK BİOENERJİ UZMANI

Büyü Çözümü

Büyü ve sihir yapmak insanların arasını bozmak yada zarar vermek amaçlı uygulamaların hepsi en büyük günahlardan bir tanesidir. Büyü ve sihir vardır. Kuran'da bir çok ayette geçer. Kuran'da büyü kelimesi bazende sihir kelimesine rastlanmaktadır. Büyü de metafiziksel rahatsızlıklardan biridir. Büyü, görevli musallat varlıkların insanların iradesine baskı yapmasına denir. Büyü şeytana hizmet etmekle gerçekleştirilen bir uygulamadır.


Üzerine Büyü yapılan kişilerin fikirlerinde, bedenlerinde bir çok olumsuz durumlar ortaya çıkar. Büyünün durumuna göre kişilerde ahlaksal olarak bozulmalar da görülür. Her şey tabi ki Allah'ın izniyle olmaktadır. Allah'ın izni olmadan kimseye zarar veremezler. Fakat nasıl ki fiziki, psikolojik meselelerde gerekli uzmanlara danışıyoruz. İşte büyünün çözülmei için de bana danışabilirsiniz.


Bazı kişiler var ki sitelerinde büyücülüğü ak göstermek maksatlı bazı büyü türlerine ak büyü demektedirler. Bu uygulama büyüye masum bir kılıf giydirmenin diğer bir adıdır. Fakat kişi rahmani bir frekanstaysa ve ilahi sistemin manevi kanallarından besleniyorsa ve edep içerisinde insanların üzerlerindeki büyüleri, nazarı, sıkıntıları, musallatları, eşler arasına yapılan olumsuzlukları gidermek amaçlı bir çalışma yapıyorsa bu uygulama şifa çalışmasıdır. Büyüleri iptal ettiğimde her şey değişmeye başlıyor zaten.


Hem büyü yaparım, hem de büyü çözerim diyenlere dikkat edin. Çünkü asla büyü yapan kişi büyü çözemez. Büyü yapan kişinin frekans kanalı ile bir büyü çözen şifacının frekans kanalı aynı değildir. Büyü çözen kişi manevi değerleri olan sizlere faydalı olabilecek kişidir. Bu konuya dikkat ederseniz Allah'ın izniyle büyü sıkıntısından kurtulabilirsiniz. Şahsen yetkili, yetenekli, ilimli lisanslı, eğitimli biri olarak ben bu işi en iyi şekilde yapıyorum. Büyüleri etkisiz hale getirip bozmak benim işim. Büyü yapanların değil.


Gallery

Bio Enerji

Kainatbioenerji.com sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2018 Tüm hakları saklıdır.

Bio Enerji , olarak sunduğumuz şifalar ve hizmetler nelerdir? Bioenerji, Ruhsal Danışman, Metafizikçi, Şifacı Cenap Hoca kimdir, neler yapar? Sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.