METAFİZİK BİOENERJİ UZMANI

Metafizik Rahatsızlıklar

Metafiziksel hastalıkların bir çok sebebi olabilir.Örneğin fazlaca nazara maruz kalmak. Büyüye maruz kalmak, cin musallatı, aşırı negatif enerjiye maruz kalmak ve benzeri konular metafiziksel sıkıntılar oluşturur. 

Metafiziksel rahatsızlıkların belirtileri kişilerde; Tıbbi bir sorunu olmadığı halde sebepsiz aşırı unutkanlık, dalgınlık, karamsarlık,enerji düşüklüğü, kısmetsizlik ve şanssızlık ,sebepsiz baş ağrıları, ağresif davranışlar, karar verememe hali, her şeye ümitsiz bir bakış açısı ile bakmak, kötü rüyalar görmek, takip ediliyor hissine kapılmak, sevdikleri kişiler ile kopukluklar yaşamak onların davranışlarının ters gelmesi, evde yanlız kalamamak v.b gibi konular metafiziksel belirtilerin işaretleridir.

Gallery

Bio Enerji

Kainatbioenerji.com sitesinde bulunan her türlü içerik ve görsel malzeme yazılı izin olmadan alıntı olduğu belirtilse bile kullanılamaz, yayınlamaz ve başka bir forma sokulamaz. © 2018 Tüm hakları saklıdır.

Bio Enerji , olarak sunduğumuz şifalar ve hizmetler nelerdir? Bioenerji, Ruhsal Danışman, Metafizikçi, Şifacı Cenap Hoca kimdir, neler yapar? Sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.